Kuumad suunamudijatest õed on kimpus siivutute sõnumitega

Pilt on illustreeriv.

FOTO: PantherMedia / Scanpix

Briti õed Ellie (23) ja Daisey (21) Odoll naudivad endale osaks saanud Instagrami megakuulsust. Kuid sotsiaalmeedia kuulsusel võivad olla ka varjuküljed, vahendab Daily Star.

Huddersfieldist pärit näitsikud on kogunud Instagramis ligi 179 000 jälgijat. Seksikad õed jagavad stiilseid pilte oma igapäevaelust- ja tegemistest. 

Kuid rambivalgusel võib olla ka tume pool. 23-aastane Ellie tunnistab väljaandele, et mõned fännid saadavad talle sotsiaalmeedia vahendusel siivutuid sõnumeid.

Ellie ütles väljaandele: «Vahel küsivad mehed minu käest pilte, kus on näha ainult minu jalad. Ma alati blokeerin need sõnumisaatjad ära. Daisey sai ükskord kilomeetri pikkuse sõnumi mehelt, kes kirjutas talle, miks ta teda jäägitult armastab.»

Õed tunnevad ka tõsist muret oma piltide varguste pärast, sest kuumad kaadrid jõuavad tihti võltskontodele. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our fave shoot in history with @maisondental of course. Hairdresser our one and only @bradvon3

A post shared by ODOLLS (@theodolls) on

Ellie sõnul on ta saanud mitmeid sõnumeid inimestelt, kes on talle edastanud võltskontosid millel võib näha õdede pilte. Kahel korral on õed ka ise jõudnud võltskontodele jälile. Kõige õõvastavaks juhtumiks oli see, kui üks fänn oli enda meelest õdedega ühel võltskontol suhelnud ja arvas, et tal on ühe õega kaugsuhe, kirjutab väljaanne. 

Siiski ei ole need juhtumid blondiine heidutanud ja nad on jätkanud sisu loomist ning suunamudijad naudivad sära ja glamuuri täiel rinnal. Viie aasta vältel on nad suutnud kasvatada muljetavaldava Instagrami jälgijaskonna. 

Tänu oma  fännibaasi suurusele kutsutakse neid sageli eksklusiivsetele üritustele. Näitsikud on muuhulgas väisanud nii Londoni moenädalat kui ka Paris Hiltoni sünnipäeva. 

Insta-karjäär on võimaldanud õdedel teha modellitööd, mis on saanud neile väga tulusaks ettevõtmiseks. Ellie jaoks on töö parimaks osaks koos õega töötamine.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do you want our left over cookies too? ?? #theodolls

A post shared by ODOLLS (@theodolls) on

Ellie selgitas: «Me teeme kõike koos ja oleme lihtsalt kokku kasvanud. Tegime oma ühise Instagrami konto, et saaksime maailmaga jagada kõike, mida koos ettevõtame.

Noorte naiste sõnul meeldib nende jälgijaskonnale just see, et nad on õed, kellel on tugev side.

Odollid loodavad, et nad inspireerivad teisi püüdlikke sotsiaalmeedia staare oma unistuste poole pürgima. Ellie tunnistab, et edu saavutamine on raske töö, kuid ütleb, et parim viis tippu jõudmiseks on olla positiivne ja entusiastlik. Ta lisas väljaandele:«Alustasime seda umbes viis aastat tagasi - seega on meie suurim nõuanne püsivus.»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Did someone say pool party

A post shared by ODOLLS (@theodolls) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We had so much fun modelling for @sianmariefashion at @sheeshchigwell ????

A post shared by ODOLLS (@theodolls) on