E, 26.10.2020

Keenia mees ärkas pohmakaga üles ja avastas, et on vahepeal oma meheaust ilma jäänud

Mees joob õlut. Foto on illustreeriv.

FOTO: PA Pictures/Scanpix

Kui arvate, et teie pohmakad on hullud, kujutage ette selle Keenia mehe üllatust, kes hommikul ärgates avastas, et on jooma käigus ilma jäänud oma peenisest.

51-aastane keenialane, kelle peenis magamise ajal otsast lõigati, oli veel eilse seisuga haiglas, vahendab Keenia väljaanne Mwakilishi.

Kamahuha külast pärit Moses Wanyoike rääkis haiglavoodis kohalikule meediale, et kui ta neljapäeva hommikul üles ärkas, oli tema üllatuseks peenis keha küljest kadunud.

Wanyoike rääkis, et veetis kolmapäeva õhtu kohalikus baaris sõpradega õlut juues. Pärast joomingut läks ta kella kahe ajal öösel koju magama ning lubas sõbral ööseks enda juurde jääda.

Sõber, kel nimeks Gerald Mbugua, oli terve kodutee rääkinud, et kavatseb Wanyoike «teist korda ümber lõigata». «Ma arvasin, et see on halb nali ja pidasin tema väljaütlemist üleliigse alkoholi süüks,» ütles Wanyoike.

Kui Wanyoike neljapäeva hommikul üles ärkas ja tualetti läks, sai ta aga aru, et sõber polnudki nalja teinud ning oli tõesti noaga suguelundite kallal käinud. Riistvarast ilma jäänud mees helistas teisele sõbrale, kes viis ta kiiresti haiglasse.

Sõbra peenise otsast lõiganud Mbugua oli tolleks hetkeks juba kadunud ning mahalõigatud riista ei õnnestunud kuskilt leida. Mbugua leiti hiljem üles ja võeti vahi alla. Mõlemad asjaosalised on vallalised.