TOP 10: nemad on meelelahutusmaailma kõige lühemad naised!

Artikkel jätkub
1 / 11
Järgmine

Lady Gaga 2019. aastal MET galal.

FOTO: EMPICS Entertainment/ScanPix

Meelelahutusmaailmas leidub hulgaliselt kaunitare, kes on küll väiksed, aga tublid! Teisisõnu on just need naised, kel pikkust vaid 1.55 või veelgi vähem, saatnud korda suuri tegusid. Vaatamegi, kes on maailma kõige lühemad naisstaarid.

Võrreldes Eesti keskmise naisega, kelle pikkus on 1.67, on meelelahutusmaailmas päris mitmeid staare, kes jäävad pikkusega keskmisele eestlannale alla.

Kümme kõige lühemat staari on pikkuselt kõigest 1.55 või lühemad. Samas on veel käputäis staare, kes on samuti lühikest kasvu, kuid ei mahugi esikümnesse.

Näiteks Mila Kunis (1.63), Megan Fox (1.63), Kim Kardashian (1.59), Salma Hayek (1.57), Eva Longoria (1.57), Shakira (1.57) ja Reese Witherspoon (1.56) jäävad kõik antud nimekirjast välja. 

Lisaks kandideerib seitsmenda kuni kümnenda koha peale kokku kaheksa naiststaari, kes on teadaolevalt kõik 1.55. Nõnda jäävad täiesti juhuslikult esikümnest välja näitlejad America Ferrera, Kristen Bell, Vanessa Hudgens, Ellen Page ja Ashley Olsen, kes on kõik 155 cm pikad. 

Artikkel jätkub
1 / 11
Järgmine