Saksa seksinukkude bordell sulges uksed, kuna nukkudest leiti....

Saksa nukubordellis Dollhaus kasutusel olnud seksinukk

FOTO: EPA/Scanpix

Saksamaa lääneosas asuva Speyeri nukubordell sulges uksed, kuna hügieenikontrollis leiti nukkudest inimese tervisele ohtlikke putukaid, putukavastseid ja baktereid.

Saksa ja Soome meedia teatel edastas Dollhaus bordelli omanik Raphael Abelmann sulgemisteate sotsiaalmeedias.

Tema sõnul puhastasid nad nukke korralikult ja ka nende kliendid olid puhtad ning need putukad on pärit kraaniveest.

«Kasutasime nukkude pesemiseks kraanivett. Nüüd on selge, et kraanivees olid mingid putukamunad ja bakterid, mis jäid nukkudele,» selgitas omanik.

Saksa nukubordellis Dollhaus kasutusel olnud seksinukk

FOTO: EPA/Scanpix

Abelmann lisas, et nad puhastasid nukke vastavalt tervisekaitseameti ettekirjutusele. Lisaks veele kasutati ka alkohoiliga desinfitseerijaid. Samuti koristati nukubordelli ruume korralikult.

Üks seksinukkudest, mis oli kasutusel Saksamaa nukubordellis Dollhaus

FOTO: EPA/Scanpix

Speyeri linnavalitsuse esindajad lasid tervishoiuspetsialistidel kraanivett laboratoorselt uurida ja nende sõnul on kraanivesi puhas. Nad lisasid, et kui vees oleks tõesti midagi, siis oleks nad ammu saanud linnaelanikelt vee kvaliteedi kohta kaebusi.

Tervishoiuekspertide sõnul jättis bordelli hügieen ja sisekord soovida.

«Seal ilmnes puudusi, mille tõttu klientide tervis oli ohus. Bordell üritas olukorda parandada, kuid see ei õnnestunud. Ikka oli sellist, mis ohustas inimeste tervist,» teatas bordelli uurinud tervishoiuspetsialist.

Linnavalitsus ja tervishoiuspetsialistid ei andnud käsku bordelli sulgeda, vaid seda tegi omanik.

Saksa nukubordell alustas 10 kuud tagasi reklaamides end kui esimest õiget Saksa nukubordelli.

Soomes Helsingis oli samuti seksinukubordell, kuid ka see pidi tegevuse lõpetama, kuna kliendid olid nukke liiga karmist kohelnud ja osa neist läksid katki.

Uute ostmine võttis liiga kaua aega ja selle tõttu langetas omanik otsuse, et seksinukubordelli äriga enam ei tegele. Tervemad nukud pandi internetioksjonil müüki.

Seksinukk. Pilt on illustreeriv

FOTO: Giulio Lapone / IPA/SIPA /Scanpix

Hoolimata mõnedest tagasilöökidest läheb Euroopas seksinukubordellidel hästi ja neid tekib aina juurde. Kõige kuulsamad tegutsevad Itaalia, Hispaanias ja Prantsusmaal.