L, 19.09.2020

Dennis Quaid'i nõrkus on noored naised. Näitleja kihlatu on mehest ligi 40 aastat noorem

Dennis Quaid.

FOTO: DANNY MOLOSHOK/Reuters/Scanpix

Celebrity Insider vahendab, et Dennis Quaid on valmis abielule veel ühe võimaluse andma endast ligi nelikümmend aastat noorema kihlatuga. 65-aastase Hollywoodi filmitähe Quaid'i lähiringi kuuluv allikas avaldas, et näitleja on abieluettepaneku kihtlatule Laura Savoie'le teinud, aga täpsemaid detaile sellest ei ole avaldatud.

Dennis Quaid ja tema noor kaasa Laura Savoie jäid Hawaii rannas fotokaamerate ette mõned tunnid enne kihlumisuudise avalikuks tulemist. Waikiki rand olnuks kahtlemata sobiv koht ühele põlvele laskudes abieluettepaneku tegemiseks.

On ebaselge, kui kaua Quaid ja Savoie on paar olnud. Juunis kinnitas Us Weekly, et Quaid ja Savoie käivad kohtamas. Vihjeid selle koht võis leida Savoie Instagrami kontolt, mis siis oli avalik, kuid nüüd on seatud privaatseks.

Quaid ei olnud enne suhet Savoie'ga pikalt vallaline. Käesoleva aasta alguses oli ta suhetes Santa Auzina´ga, aga selle kooselu lõppu ei avalikustatud enne, kui Quaid oli juba uues suhtes praeguse kihlatuga. Viimati nähti Quaidi ja Auzina´t koos jaanuaris Dallas Cowboysi mängus.

Savoie õpib praegu Texase ülikoolis, kus ta on omandamas doktorikraadi. Ta õpib Red McCombsi ärikoolis raamatupidamist ja on ka sealsete teadusuuringute assistent. Blond kaunitar on ka Pepperdine'i ülikooli kinnisvaratehingute konsultant, ta kaitses seal  bakalaureuse kraadi.

Quaid on varem tunnistanud, et ta ei välistaks uuesti abiellumist. Näitlejal on selja taga 12 aastat abielu Kimberly Quaidiga. Abielu sai läbi 2016. aastal, paar on 8-aastaste kaksikute, poja Thomase ja tütre Zoe vanemad.

Quaid oli aastatel 1991-2001 abielus näitleja Meg Ryaniga, neil on poeg Jack, kes on andekas näitleja nagu tema kuulsad vanemad. 27-aastane mees leidis tänavu edu sarjas The Boys. Quaidi esimene naine oli näitleja P. J. Soles, nad olid abielus aastatel 1978–1983.

Dennis Quaid'i on alati seostatud endast nooremate naistega, nüüd on ta kihlatud endast pea nelikümmend aastat noorema Laura Savoie'ga. Vanus on lihtsalt number, eks?