Norra lauljatar Sophie Elise kahetseb, et lasi endale teha Brasiilia pepu

Lühikesi pükse kandev naine.

FOTO: Ralph Peters/imago images/Scanpix

Oslost pärit noor lauljanna Sophie Elise (24) andis oma blogis teada, et kahetseb 19-aastaselt tehtud tuharate tõstmise operatsiooni ja plaanib minna Los Angelesse, et taastada tagumiku endine kuju.

The Sun vahendab, et Sophie, kellel on 400 000 Instagrami järgijat ja populaarne YouTube'i kanal, avalikustas oma «šokeeriva» kogemuse, mis sai alguse, kui ta teismelisena läbis tagumiku tõstmise operatsiooni, millele ei eelnenud konsultatsiooni.

«Nüüd, kui ma olen vanem, mõtlen teistmoodi ja olen veendumusel, et valikud, olgu need siis füüsilised või vaimsed, peaksid olema sellised, millega saan igavesti koos elada,» ütles Sophie.

Sophie, kellel oli hiljuti ka rindade vähendamise operatsioon, hoiatas, et odavad valikud pole «vastupidavad.»

Laulja on operatsiooni teemal olnud avameelne, aga kahetseb nüüd seda, öeldes, et ei oleks pidanud sellest rääkima.

«Tunnen ennast süüdi, et olen olen oma fänne sellesse protsessi lohistanud,» ütles ta.

Kuigi nn Brasiilia pepu ehk tuharate tõstmise operatsioon on saadaval Suurbritannias, pakutakse seda palju soodsamalt, näiteks Mehhikos, Tšehhis ja Poolas asuvates kliinikutes. Türgis tuleb selle protseduuri eest välja käia umbes 2700 naela.

Briti Plastiliste Kirurgide Assotsiatsioon hoiatab, et meditsiinilise statistika järgi sureb selle mittevajaliku protseduuri tõttu üks inimene 3000st. Fataalselt lõppes protseduur ka 29-aastase Leedsist pärit kosmeetiku Leah Cambridge'i jaoks, kes suri pärast Türgis, Izmiri kliinikus tehtud tuharate tõstmise operatsiooni.