Video: kas Lindsay Lohan on Saudi Araabia kroonprintsi kallim?

Lindsay Lohan oktoobris 2019

FOTO: Santiago Felipe/AFP/Scanpix

USA kõmumeedia andmetel on Hollywoodi staar Lindsay Lohan suhtes Saudi Araabia kroonprintsi Mohammed bin Salmaniga.

Näitlejanna isa Michael Lohan sõnas hiljutises intervjuus, et ta tütre suhe tulevase Saudi Araabia kuningaga on platooniline ja austav, teatab msn.com.

Lindsay Lohani isa Michael Lohan

FOTO: mavrixonline.com/Scanpix

«Nad on suured sõbrad ja saavad väga hästi läbi. Lindsayl on Lähis-Idas palju sõpru, kaasa arvatud neid, kes on seotud sealse kuningliku perekonnaga või on selle pere liikmed. Mu tütar töötab Saudi Araabias, tegeldes põgenikega ja ta kohtub kroonprintsiga, kes on ta tööst huvitatud,» sõnas staari isa.

Isa sõnul tegeleb Lindsay juba mõnda aega humanitaartööga ja on selles edukas.

«Meedia ei taha teada, kuidas mu tütar Süüria põgenikke aitab, nad tahavad vaid skandaale, mis ta mainet kahjustaksid,» jätkas isa.

34-aastane prints Mohammed, kes eitab seotust ajakirjanik Jamal Khashoggi mõrvaga Türgis Istanbulis Saudi Araabia konsulaadis, on USA meedia teatel teinud 33-aastasele Lohanile kalleid kingitusi, mille seas oli ka piiramatu krediitkaart.

Saudi Araabia kroonprints Mohammed bin Salman

FOTO: Aleksey Nikolskyi/Sputnik/Scanpix

Lohani mänedžer sõnas selle aasta augustis, et Lohan ei ole Saudi Araabia kroonprintsiga romantiliselt seotud ja ta ei ole saanud printsilt krediitkaarti.

Sellest hoolimata levivad jutud, et Lohan on pidevalt Saudi Araabias ja tal on sealse printsiga suhe.

Kui ajakirjanik küsis Lohanilt 2018. aasta novembris, kas tema arvates lasi Saudi Araabia kroonprints ajakirjanik Jamal Khashoggi tappa, vastas staar, et seda ei ole tõestatud.

Lohanil oli hiljuti MTV kanalil tõsielusaade «Lindsay Lohan’s Beach House», milles endine lapsstaar avas Kreeka Mykonose saarel ööklubi. Nüüdseks on see klubi suletud.

2. juulil 1986 New Yorgis sündinud Lindsay Lohan on näitlejanna, kuid ka ärinaine, moelooja, laulja ning viimasel ajal ka humanitaartöötaja.

Ta oli varem nii oma eraeluliste kui töiste skandaalidega kurikuulus.