Staarjalgpallur Cristiano Ronaldo juuksur tapeti

Cristiano Ronaldo 2. novembril 2019 treeningul

FOTO: Marco Bertorello/AFP/Scanpix

Portugali päritolu jalgpallistaari Cristiano Ronaldo juukusr leiti Šveitsis asuvast hotellist surnuna.

Šveitsi politsei teatel oli Ricardo Marques Ferreirat pussitatud Zürichis Albisriedenis asuva hotelli numbritoas, teatab msn.com.

Ta surnukeha leidis 1. novembril koristaja, kes pidi tuba vastavalt kliendi soovile koristama.

«Tegemist oli Madeiralt pärit mehega, kelle surnukeha leiti 1. novembril kella 14.00 paiku. Surnukehal oli mitu noalöögi jälge. Esmastel andmetel suri ta mitu päeva tagasi,» teatas politsei.

Anonüümseks jääda soovinud koristaja sõnul märkas ta numbrituppa sisenedes, et asjad olid seal maha kukkunud ja voodil lamas vereloigus mees. Lisaks oli tunda tugevat alkoholilõhna.

Mitu päeva enne surnukeha leidmist oli üks hotelli külastaja kaevanud vastuvõtuleti töötajale, et kõrvaltoas on kuulda kaklust ja ebameeldivaid helisid, mis teda häirisid.

Ferreira, hüüdnimega Caju, elas viimastel aastatel Zürichis. Ta elukoht oli hotellis, ta ei üürinud seal maja ega korterit.  

Šveitsi politsei asus juuksuri tapjat otsima ja üsna pea olid nad 39-aastase Brasiilia päritolu mehe jälil, keda kahtlustatakse Ferreira tapmises. Ta arreteeriti 2. novembri õhtul.

Politsei uurib seda tapmisjuhtumit, kuid motiiv ei ole veel teada.

Ferreira oli aastaid Cristiano Ronaldo juuksur. Ronaldo mängib praegu Itaalia klubis Juventus, lahkudes 2018 Hispaania klubist Madridi Real.

Cristiano Ronaldo novembris 2019

FOTO: Ian West/PA Wire/PA Images/Scanpix

Ronaldo ja ta agent ei ole juuksuri surma kommenteerinud.

Lisaks Ronaldole olid Ferreira klientideks mitmed Portugali ja Šveitsi kuulsused.