Boris Johnsoni väidetav pikaajaline armuke: Ta heitis mind kõrvale nagu see oleks olnud üheöösuhe!

Jennifer Arcuri ja Suurbritannia peaminister Boris Johnson.

FOTO: SCANPIX

Pühapäeva õhtul läheb eetrisse dokumentaalfilm, mis lahkab Briti peaministri Boris Johnsoni (53) ja ameeriklannast IT-ettevõtte juhi Jennifer Arcuri (34) vahel toimunud väidetavat seksuaalsuhet, vahendab Daily Mail.  

Suurbritannia peaministri Boris Johnsoni väidetav endine silmarõõm on rääkima hakanud ja süüdistab Johnsonit enda ära kasutamises ja kõrvale heitmises.

Arcuri väidab esmakordselt avalikult täna õhtul eetrisse minevas plahvatusohtlikus ITV dokumentaalfilmis, et oli Briti peaministriga seksuaalsuhtes. 

Siiski keeldub naine saates tunnistamast, et nad olid Johnsoniga armukesed, kuid viitab nende suhtele kui «afäärile.»

Blondi IT-ettevõtte juhi, kes vabal ajal viljeleb muuhulgas postitantsu, seotus Johnsoniga tuli päevavalgele selle aasta sügisel. Nimelt uurisid Briti väljaanded välja, et toona Londoni linnapea ametipostil töötav Johnson aitas naisel soodsatel tingimustel saareriigis äritegevust edendada.

Briti peaminister katkestas kõik suhted ameeriklannast ärinaisega pärast seda, kui nende väidetav soetus avalikkuse tähelepanu keskpunkti sattus. 

Arcuri räägib saates esmakordselt ka vihast, mida tundis olles sattunud meediaskandaali keskmesse, mille tagajärgi ta siiamaani üksi klaarib. 

Naine on Jonsonit palunud, et mees temaga räägiks ja ütleb saates, et ta on «südamest murtud,» et mees on keeldunud tema kõnedele vastamast.

Arcuri räägib saates, kuidas Johnson lõpetas tema telefonikõnedele vastamise ja ühel korral andis telefoni isegi sekretärile, kes hakkas naisega mingil põhjusel hiina keeles rääkima. 

Arcuri ütleb saates: «Ma ei saa aru, miks ta mind eirab ja ära blokeeris nagu ma oleksin olnud mõni üheöösuhe või tüdruk, kelle ta kuskilt baarist üles korjas. Ma polnud kumbagi ja ta teab seda.»

«Ja mul on südamest kohutavalt kahju, et ta mind kõrvale heitis,» lisas naine.  

Väljaande teatel väidab naine, et ta on mitmel korral püüdnud Johnsoni poole pöörduda nõu saamise eesmärgil, sest ta ei teadnud, kuidas ta peaks skandaaliga ja meediahuviga hakkama saama. Kuid Johnson keeldus kategooriliselt naisega suhtlemast.

Arcuri ütles saates: «Tal peaks häbi olema, et ta minu kõnedele ei vasta.»

ITV saade väitel kestis  Arcuri ja Johnson afäär rohkem kui neli aastat.