T, 29.09.2020

Lahus? Kas muusikute Silvia Ilvese ja Paul Neitsovi üürike suhe sai juba läbi?

Сильвия Ильвес и Пауль Нейцов

FOTO: Foto: Promo

Muusikud Silvia Ilves (27) ja Paul Neitsov (25) alustasid sellel sügisel koostööd, mis viis romantilise suhteni. Täna hommikul avaldas Ilves sotsiaalmeedias pika postituse, kus teeb teatavaks, et suhe on juba läbi!

Muusikud Silvia Ilvese ja Paul Neitsovi viis kokku muusika. Koos musitseerides avastati teineteises palju sarnast ja ühest hetkest tundus koosolemine loogiline. Koos roniti isegi avalikult alasti linade vahele immiteerides John Lennonit ja Yoko Ono. 

Nüüd kirjutab kaunis tšellist Instagramis järgmist: «Pean omale siiski tunnistama, et praegune elutempo, kus püüan hakkama saada kireva muusiku eluga ning sealjuures veel armastada lapsi,... ei saa ma lubada omale kohtinguid, «oma aega», unistamist järjekordsest võimalikust armastusest,... ja mida kõike veel!»

«Tean, et teen sellega liiga. Jah, ma teen seda, et säästa meid hukatusest. Tahan EELKÕIGE nautida muusikuks ning armastavaks emaks olemist. Jah, see sai nüüd küll üleöö otsustatud ning matan elusast peast tugevad tunded ühe mehe vastu. Mitte, et lihtne oleks nõnda edasi elada nüüd, aga olen üksjagu kogenud, et aeg annab leevendust kõikidele haavadele,» kirjutab Ilves.

«Küll aga loodan, et oleme Pauliga piisavalt tugevad, et suudame ka edaspidi lava jagada (kuigi hea meelega annaks õnneks küll mitte veel nii hirmsatele haavadele paranemise aega)! Üldsus kindlasti võtab ikka oma arvamuse kogu asjast, mis on normaalne muidugi,» lisab Ilves. 

«Kõige lihtsam ja rumalam oleks kelelgil mõelda, et tegu oli mingisuguse trikiga. Las ta siis oli trikk. Või mis tahes kõigile teistele. Ja kui ma nüüd tegin vea oma otsuses, mille langetamisel domineeris mõistus, mitte süda, siis olen ma ise kõige suurem kannataja. (Teenin ära nüüd kohtumõistmise ning pettuvad need, kes lootsid, et leidsin omale viienda lapse isa),» lisas ta. 

Novembris kinnitas Silvia Ilves Elu24-le, et ta on Neitsoviga koos. «Sellest ei saa üle ega ümber. Koostöö viis ootamatult teineteise leidmiseni. See ei olnud nii planeeritud,» ütles naine.

«Oleme koos ja vaatame, mida elu toob. Otsustasime, et ei hakka seda varjama,» kinnitas suhet ka Neitsov.

Toona jagas Ilves Elu24-le, mis teda Neitsovi puhul võlus. «Pauli ellusuhtumine on eluterve. Temaga koos olles olen see, kes olen. Meid ühendab muusika ja hea hingeline sobivus,» rääkis Ilves.

«Oleme koos ja vaatame, mida elu toob. Otsustasime, et ei hakka seda varjama,» kinnitas suhet ka Neitsov ja lisas: «võlus sarnasus, Silvia naerune nägu. Oleme mõlemad minevikus skandaale tekitanud. Kummalegi ei meeldi reeglite järgi elada. Meil on lõputult ühiseid jututeemasid,» rääkis toona Neitsov. 

Vaata Silvia Ilvese täispikka postitust siit: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Armunud olemine on imeline, lausa õnnelikuks tegev tunne, mis annab lootuse unistada. Paul on vist sama suur unistaja ning julgustab sellega mind taas ellu viima suuri unistusi! Pean omale siiski tunnistama, et praegune elutempo, kus püüan hakkama saada kireva muusiku eluga ning sealjuures veel armastada lapsi,... ei saa ma lubada omale kohtinguid, "oma aega", unistamist järjekordsest võimalikust armastusest,... ja mida kõike veel! Tean, et teen sellega liiga. Jah, ma teen seda, et säästa meid hukatusest. Tahan EELKÕIGE nautida muusikuks ning armastavaks emaks olemist. Jah, see sai nüüd küll üleöö otsustatud ning matan elusast peast tugevad tunded ühe mehe vastu. Mitte, et lihtne oleks nõnda edasi elada nüüd, aga olen üksjagu kogenud, et aeg annab leevendust kõikidele haavadele. Küll aga loodan, et oleme Pauliga piisavalt tugevad, et suudame ka edaspidi lava jagada (kuigi hea meelega annaks õnneks küll mitte veel nii hirmsatele haavadele paranemise aega)! Muusika oli see, mis meid liitis, muusika tõi lootuse armastada, muusika jäägu meid hoidma sõpruses! Üldsus kindlasti võtab ikka oma arvamuse kogu asjast, mis on normaalne muidugi. Kõige lihtsam ja rumalam oleks kelelgil mõelda, et tegu oli mingisuguse trikiga. Las ta siis oli trikk. Või mis tahes kõigile teistele. Ja kui ma nüüd tegin vea oma otsuses, mille langetamisel domineeris mõistus, mitte süda, siis olen ma ise kõige suurem kannataja. (Teenin ära nüüd kohtumõistmise ning pettuvad need, kes lootsid, et leidsin omale viienda lapse isa) #makelovenotwar #ilovetolove #onlytime #knows #why

A post shared by Silvia Ilves - the cellist (@silviailves) on