Hoiatus!

Artikkel on sobilik üksnes üle 18-aastastele lugejatele.

Ma olen vähemalt 18-aastane Ma ei ole veel 18-aastane

RISKIBISNES ⟩ Bikiinimodelli riskantne kleit pani netirahva kihama

Ameerika spordiajakirja Sports Illustrated andis sel nädalal üle tänavuse aasta sportlase tiitli. Auhinnagala punasel vaibal noppis aga tähelepanu bikiinimodell Brooks Nader, kelle paljastav kleit pani sotsiaalmeedias rahva kihama. 

Nader, kes on spordiajakirja värske bikiinimodell, valis auhinnagalaks kleidi, mis paistis praktiliselt läbi. Oma valikuga ajas ta aga netirahva vihale ning paljud väljendasid sotsiaalmeedias oma pahameelt Naderi valiku üle, vahendab The Sun.

«See ei ole kleit, see on läbipaistev dušikardin,» pahandas üks sotsiaalmeedias ning teine küsis: «Milleks üldse kleiti kanda?»

«Suurepärane keha aga tagasihoidlikum kleit oleks olnud seksikam,» esitas keegi Naderile soovituse.

Bikiinimodell oli internetirahva viha peale üllatunud ning kommenteeris täna Fox Newsile, et see kõik tegi talle haiget.

«Kui ma proovisin õhtuks kleite, ma ei proovinud ega oodanud tagasisidet, mis ma sain,» rääkis Nader. «Mulle meeldib olla natuke esktreemsem, lõbus ja vahel moega riskida. Ma soovin, et minu stiil oleks minu suhtumisega võrdne,» jätkas bikiinimodell.

Nader kinnitas, et ta riietub enda jaoks ja mitte kellegi teise heaks. «Mood on kõigi jaoks erinev ja mina ei arvusta teiste inimeste valikuid,» lisas Nader lõpetuseks.

Vaata galeriist, milline nägi välja netirahvast vihastanud kleit.