R, 18.09.2020

AITAME KOOS ⟩ Rakkes elab 7-aastane Kati tingimustes, milles ei peaks elama mitte üksi laps

Rakkes elab «onnikeses» Francesko ja tema 7aastane tütar Kati, kes unistab päris oma toast.

FOTO: «Kodutunne»/Kanal 2

Rakkes elab «onnikeses» Francesko ja tema 7aastane tütar Kati, kellele «Kodutunne» algaval aastal appi läheb. Selleks aga, et «Kodutunne» jõuaks algaval aastal veelgi rohkemate Eesti peredeni, on avatud ka annetustelefonid.

Kati ainsaks unistuseks on oma roosa-kollane tuba. Hetkel on aga tema privaatruumiks kõigest kardinatagune õppimislaud ja vetsuks teises nurgas asuv ämber.

Tingimused, milles see väike tüdruk elama peab, on ühed kohutavamad, mida «Kodutunne» oma ajaloo jooksul näinud on. Mitte ükski laps ei peaks niimoodi elama.

Sedapuhku ei saa «Kodutunne» kõrvale jääda ja tahab väikesele tüdrukule välja ehitada oma toa ja korraliku pesemisruumi ning tualeti.

Sel sügisel juba 18. hooaega alustanud «Kodutunne» toob vahetult enne pühi Kanal 2 ekraanile heategevusliku jõulusaate, mis võtab kokku tehtud töö ja vaatab lootusrikkalt tulevikku.

Liigutavas erisaates külastab «Kodutunne» saatest läbi käinud inimesi ja näitab, mida on heade inimeste toel aasta jooksul korda saadetud. Töö pole sellega aga lõppenud ja nii jõuavad ekraanile lood ka neist peredest, kes ootavad ja vajavad «Kodutunde» abi algaval aastal.

Heategevusliku erisaatega kutsubki «Kodutunne» üles toetama neid, kel muud lootust enam pole - avatud on annetustelefonid, et «Kodutunne» jõuaks veelgi rohkemate Eesti peredeni.

«Kodutunde» heategevusliku kontsertsaate annetustelefoni numbrid on:

900 6225 (5 €)

900 7718 (10 €)

900 7719 (25 €)

Saates löövad kaasa tuntud Eesti artistid Ivo Linna, Anne Veski, Birgit Sarrap, Ott Lepland, Karl Madis ja Sünne Valtri, pakkudes kauneid ja meeleolukaid muusikalisi vahepalu.

Loe ka: «Kodutunde» heategevuskontserdi jooksul annetasid head inimesed 169 000 eurot!

Kanal 2 näitab «Kodutunde» heategevuskontserti veel ka homme, 21. detsembril kell 15.00.

Kanal 11 kordab «Kodutunde» erisaadet 24. detsembril kell 19.30 ja 25. detsembril kell 14.40