VIDEO ⟩ Tansaanias tuli mesilasparve rünnaku tõttu jalgpallimatš katkestada

Inna-Katrin Hein
Copy
Mesilasparv. Pilt on illustreeriv
Mesilasparv. Pilt on illustreeriv Foto: shutterstock.com

Tansaanias Dar es Salaamis Uhuru staadionil 21. detsembril toimunud jalgpallimatš tuli katkestada, kuna mesilasparv ründas ootamatult mängijaid.

Mesilaste rünnaku alla sattusid Aafrika Föderatsiooni karika kohtumisel Yanga (Young Africans) ja Iriga Unitedi meeskond, teatab msn.com.

Meeskonnad said teist poolaega mängida vaid 7 minutit kui neid ründasid mesilased, mille tõttu kohtunik mängu katkestas.

Juhtum jäädvustati vidole ja seda jagas Yanga meeskond oma koduleheküljel. Videol on näha, kuidas mõlema meeskonna jalgpallurid üritavad mesilasi ära ajada ja viskuvad murule, et neist lahti saada.

Aafrika jalgpallur. Pilt on illustreeriv
Aafrika jalgpallur. Pilt on illustreeriv Foto: shutterstock.com

Tansaania väljaanne Mwananchi kirjutas, et lisaks mängijatele ründas osa mesilasi ka pealtvaatajaid, kes nende eest põgenesid.

Yanga meeskonna staarjalgpallur Ali Mtoni Sonso sai mesilaste rünnakus kergelt vigastada ja meeskonna arst vaatas ta enne uuesti plastsile minemist üle.

Pärast mesilasparve lahkumist mäng jätkus ja selle võitis treener Mwinyi Zahera juhitud Yanga meeskond 4:0.