T, 27.10.2020

POISS, KUS TURVAVÖÖ ON ⟩ Akvaarium-autoga poodi õlle järele sõitnud juutuuber sattus jamasse

Austraalia kaksikvendadest juutuuberid sõitsid kuumal suvepäeval vett täidetud autoga alkoholipoodi.

FOTO: Kuvatõmmis Youtube'i videost

Austraalias pumpasid tuntud juutuuberitest kaksikvennad auto vett täis, sõitsid sellega poodi õlle järele ja jäid politseile vahele. Pullitegemisest on pea aasta möödas ja nüüd seisis üks vendadest kohtu ees.

Austraalias Adelaide'i kohtus kolmapäeval toimunud istungil süüdistati 28-aastast Michael Alexander Philippoud muuhulgas ettevaatamatul või ohtlikul viisil auto juhtimises, registreerimata sõiduki juhtimises ja turvavöö kandmata jätmises, vahendas Fox News.

Mehele esitatud süüdistused on seotud aasta varem Youtube'i kanalile RacaRaca postitatud videoga, kus Michael koos oma kaksikvenna Danny ja veel ühe sõbraga veega täidetud autoga ühte Adelaide'is asuvasse alkoholipoodi sõidavad. 

Triki jaoks lasid vennad vana Ford Laseri ümber ehitada, et siis kuumalaine käes kannatavas linnas üks väike lõbusõit teha. 

«Meie autol pole kliimaseadet, nii et oleme ehitanud auto, mis suudab sõita ka siis, kui see on vett täis,» ütles üks vend üle miljoni vaatamise kogunud videos.

Igast otsas lekkiv Ford töötas ilmselgelt oma võimete viimasel piiril, kuid meestel õnnestus sellega siiski lähedal asuva alkoholipoe drive-in osakonda sõita ja endale paar kosutavat külma õlut osta. 

Vennad postitasid eelmise aasta detsembris veel teisegi «akvaarium-autoga» seotud video, mis rääkis Michaeli vahistamisest.

Kolmapäeval kohtus selgitusi andnud Michael ütles, et ei muretse talle esitatud süüdistuste pärast. «Ma olen selleks valmistunud. See saab kiire lõpu,» kommenteeris ta.

Kohtunik Susan O'Connor leevendas ka Philippou kautsjoni tingimusi, et mees saaks enne veebruaris toimuvat istungit välisreisidel käia. 

Kaksikvennad on oma trikivideodega saanud Austraalias üsna kuulsateks ning kohalik meedia nimetab neid mõjukateks kultuuritegelasteks. Vendade kanalil RacaRaca on üle viie miljoni tellija.