P, 25.10.2020

PEOSOOVITUS ⟩ Simple Sessioni rajud peoõhtud toovad lavale Reketi, Yasmyni, 5Miinust ja Wateva

Ekstreemspordifestival Simple Session toob 20. juubelipidustuste raames pealinna sadu rulatajaid ning BMX-rattureid. Lisaks peadpööritavatele trikkidele näeb nädalavahetusel maailmatasemel möllu ka pealinna ööklubides, kui lavale astuvad räpparid Reket ja Yasmin ning plejaad DJ-sid Eestist ja kaugemalt.

Kuigi Simple Sessioni põhitegevus saab toimuma laupäeval ja pühapäeval Saku Suurhallis, kui omavahel võtavad mõõtu maailma parimad rulatajad ja BMX-ratturid, siis festivalikülastajate ja ööelufännide seas on kõrgelt hinnatud ka suursündmuse järelpeod, mis igal aastal üllatamast ei väsi.

REKET

FOTO: Laska

Kuigi tihe järelpidudegraafik saab hoo sisse juba neljapäeval peoga ööklubis Studio ja reedel toimub festivali Live Night koos 5Miinuse ja WATEVAga, siis legendaarse laupäevaõhtuse peoprogrammi tõmbavad käima DJ Critikal ning Top Billin Sound DJ-d Soomest ja live-etteastetega kostitavad külalisi räpparid Reket ja Yasmyn.

YASMIN

FOTO: Silver Mikiver

Kui Reketi nimi ehk Eesti muusikasõpradele tutvustamist ei vaja, siis nimi Yasmyn on kodumaise muusikataeva uus särav täht, kelle RnB mõjutustega muusika ei jäta kedagi külmaks.

Kaasaegne urban-artist ja Eesti Muusikaauhindade aasta hiphopi/RnB nominent YASMYN on Eesti RnB-esiprintsess, kelle souli- ja trapi-maigulised palad võluvad oma varjamatu karismaatilisuse ning hüpnootilise meloodilisusega. Enesekindla ja mängulise YASMYN’i kontserdid on kui kruiis läbi öise Los Angelese ning eluterve annus eskapismi otse veeni.

SS19 Legendary Afterparty @ Club Hollywood

FOTO: Rauno LiivandLaupäev @ Club Hollywood: LEGENDARY AFTERPARTY

REKET (live)

YASMYN (live)

Dj Critikal (Bert On Beats)

Top Billin Soundsystem (FIN)

SS19 Legendary Afterparty @ Club Hollywood

FOTO: Rauno Liivand

Pühapäev @ Club Hollywood: LEGENDARY SUNDAY AFTERPARTY (full dj line up)

Olsen Twins (FRA)

Top Billin Soundsystem (FIN)

Curlykills

Wazar

Paul oja

Mirson

Jaan Jaago

Muul

Philgood

SS19 Legendary Afterparty @ Club Hollywood

FOTO: Rauno Liivand

Täpsema Simple Session 20 pidude ajakava ja piletiinfo leiad siit.