PILDID đź’Ł ⟩ Hiiglaslike rindadega glamuurimodell avaldab, et tahab veel suuremat rinnapartiid

Glamuurimodell Foxy Menagerie Verre.

FOTO: Destination Wow/Youtube.com

USAst pärit glamuurimodell Foxy Menagerie Verre (42) unistab täiuslikust liivakella figuurist, mistõttu tunneb vajadust oma rindu veelgi kohendada.

Foxy alustas oma välimuse tuunimisega ligi kuus aastat tagasi, kui lahutas oma abikaasast. Aastate jooksul on ta käinud korduvalt iluoperatsioonidel ning teinud erinevaid iluprotseduure.

Kuigi tema rinnapartii on muljetavaldav, pole ta rinnapartii kohendamisega lõpparvet teinud. «Ma tahan täiuslikku liivakella figuuri!» avaldas naine väljaandele Daily Mail.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing everyone a safe and happy weekend!

A post shared by Foxy Menagerie Verre (@foxy_menagerie) on

Naise sõnul kasvavad tema rinnad veelgi ning ta tunnistab ka ise, et ilmselt on ta ilukirurgiast pisut sõltuvuses. «Mingil määral on ilukirurgia tõesti minu kinnisidee, aga seda ainult seepärast, et ma armastan selle tulemust.»

«Tunnen end fantastiliselt, kui olen operatsioonil käinud ja see teeb mind väga õnnelikuks, kui näen, kuidas ma muutun täiesti uueks inimeseks.»

Naine tunnistab ka, et lapsepõlves oli ta väga häbelik ja vaikne laps ning sõnab, et ainult tänu iluoperatsioonidele on ta saanud enesekindlust. «Lapsena ei rääkinud ma üldse ja nägin väga tavaline välja. Teismeliseks saades hakkasin modellindusega tegelema.»

«Kui ma sain vanemaks ja abiellusin, tegin modellindusega lõpparve. Alles pärast lahutust jõudsin kuidagi selleni tagasi,» avaldab ta.

Foxy tunnistab ka, et tema perekond ei mõista täielikult, miks ta oma välimuse selliseks on tuuninud ning avaldab, et saab ka nende murest aru. Seevastu tema sõbrad on väga toetavad.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing all of you a very Happy New Year!

A post shared by Foxy Menagerie Verre (@foxy_menagerie) on

Ta tunnistab ka ise, et kuigi ta armastab oma hiiglaslikku rinnapartiid, võib elu suurte rindadega vahel ka keeruline olla. «Suurte rindade puhul on kõige hullem see, kui avastad, et ei saa nende tõttu mingeid tobedaid pisiasju teha.»

Näiteks ei saa ta korralikult jalatseid jalga panna ning trepist käies kukub ta väga tihti. Ent siiski pole ta iluoperatsioonidega lõpetanud ning tunnistab, et peagi läheb ta operatsioonile, et ka oma tagumik täiuslikuks muuta.

«Ma pole kindel, kas ma üldse kunagi oma välimusega täielikult rahul olen,» lisab ta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Did someone say "Help Wanted - Secretary"?

A post shared by Foxy Menagerie Verre (@foxy_menagerie) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

More from the secretary theme on my onlyfans and Patreon, links are in my profile.

A post shared by Foxy Menagerie Verre (@foxy_menagerie) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Memories from summertime ---

A post shared by Foxy Menagerie Verre (@foxy_menagerie) on