L, 24.10.2020

SÕNAPEKS ⟩ Kes on jopski, kes paadialune: poksitšempionite vahel läks juba enne matši kismaks!

February 19, 2020, Las Vegas, Nevada, USA: Heavyweight boxers Deontay Wilder and Tyson Fury trade insults and shoves during a press conference at the MGM Grand promoting their upcoming bout. (Credit Image: © Larry Burton/ZUMA Wire)

FOTO: Larry Burton/ZUMAPRESS.com

Eeloleval laupäeval kohtuvad Las Vegases kauaoodatud poksimatšis raskekaalu maailmameistritiitlile ameeriklane Deontey Wilder ja Briti poksija Tyson Fury. Läinudöisel pressikonverentsil jagati teineteisele räigeid solvanguid ning läks ka omavaheliseks tõuklemiseks.

Viimasel matšieelsel pressikonverntsil olid omamoodi hoos nii Deontay Wilder, kui ka Tyson Fury. Nahkkindamahed lükkasid teineteist ja vahetasid räigeid solvanguid. 

Pressikonverentsil piirduti teineteise tõukamisega...

FOTO: Larry Burton/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Mõlemad mehed tõotasid vastase maa alla taguda. 

Tumedate prillidega Fury trügis eemale vahele tulnud meediaesindajad ja fotograafid, öeldes neile: «Hoidke eemale jopskid, ma ei taha teilt nohu saada.»

Kuid Fury tundus siiski olevat rafineeritum, samal ajal kui Wilder oli tunduvalt emotsionaalsem. Vaata videot siit:

«Paadialune, luuser, kokaiinik, prükkar,» on vaid vähesed näited ameeriklase poolt briti kolleegile loobitud solvavatest terminitest.

Fury omakorda ütles: «Ma virutan su kohe siit lavalt alla, tahad?» 

FOTO: Larry Burton/ZUMAPRESS.com/Scanpix

FOTO: Larry Burton/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Vastastikune sõnavaling sisaldas roppusi ja neljatähelisi sõnu...Mõlemad rusikakangelased ütlesid, et eelseisev matš on vastasele elu võimalus! 

FOTO: Larry Burton/ZUMAPRESS.com/Scanpix