GALERII ⟩ Need pildid tõestavad, et rinnahoidja on seltskonnaüritustel minevik

Viimasel ajal on üha enam punasel vaibal märgata staare, kes on rinnahoidja koju unustanund. USA rinnavähi uurimisfondi tuluõhtu ei olnud erand!

FOTO: Xavier Collin/Image Press Agency/Scanpix

USA rinnavähi uurimisfond korraldas 27. veebruaril Los Angeleses tuluõhtu, kuhu olid kutsutud seltskonnastaarid ja -tähed! Heategevuslikule üritusele tulnud naiste seas oli aga populaarne trend, mida on viimasel ajal seltskonnaüritustel üha enam märgatud. 

Rinnavähi uurimisfondi tuluõhtule Los Angeleses olid kutsutud muusikud Nick, Kevin ja Joe Jonas, moedisainer Tom Ford kui ka Oscari-võitja Renee Zellweger ning Tom Hanksi abikaasa Rita

Lisaks olid tuluõhtul nii Paris ja Nicky Hilton ning külalistena olid kohal ka mitmete Hollywoodi staaridega seotud naised. Nii mõnigi neist naistest oli aga kinni haaranud viimase ajal punase vaiba trendist ning jättis rinnahoidja koju.

Õed Paris (vasakul) ja Nicky Hilton. Kuigi kleit paljastas vaid seltskonnastaari pikad jalad on ilmselge, et Paris jättis tol õhtul rinnahoidja koju. Tundub, et nõnda tegi ka tema õde, Nicky.

FOTO: Xavier Collin/image Press Agency/Scanpix

56-aastane Lisa Rinnat teavad eestlased arvatavasti kõige paremini teleseriaalist «Melrose Place». Näitlejanna on samuti populaarse trendiga kaasa läinud.

FOTO: IS/MPI/Capital Pictures/Scanpix

Režissööri Stephen Spielbergi tütar Destry Allyn, kelle õde on pöördunud pornomaailma poole, jättis samuti rinnahoidja koju.

FOTO: Xavier Collin/image Press Agency/Scanpix

51-aastane USA ärinaine Jamie Tisch ei tundnud samuti vajadust rinnahoidjat selga panna.

FOTO: Xavier Collin/image Press Agency/Scanpix

Modell Camila Alves McConaughey, kes on abielus Oscari-võitja Matthew McConaugheyga, saabus tuluõhtule punase sädeleva kleidiga ja ilma rinnahoidjata.

FOTO: Xavier Collin/image Press Agency/Scanpix

Näitleja ja filmiprodutsent Cara Santana kleit ei jätnud naisele palju valikut. Selga paljastava kleidiga rinnahoidjat pigem ei kantagi.

FOTO: Birdie Thompson/AdMedia/SIPA/Scanpix

Lõpetuseks moedisainer Monique Lhuillier, kes tõestas samuti, et rinnahoidja ei ole paljudele naistele seltskonnaüritusel enam vajalik.

FOTO: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/Scanpix