Copy
Jäähokiklubi Nashville Predatorsi soomlasest esiväravavaht Pekka Rinne pidi viie minuti jooksul litri viiel korral väravavõrgus välja koukima. Foto: Mickey Bernal/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Soome jäähokiväravavaht Pekka Rinne, kes kaitseb maailma parima hokiliiga NHLi klubi Nashville Predatorsi värve, elas läinud öösel üle elu hullemad viis minutit hokijääl.

Predators mängis Edmonton Oilersiga ja käis võrdsete mäng ja seiski oli viigiline 3:3.

Siis aga hakkas juhtuma, Oilersi mängijad põrutasid litri soomlasest kollkipri väravavõrku koguni viiel korral vaevalise viie minuti jooksul, mille peale Pekka Rinne oli sunnitud väljakult lahkuma. Predatorsi treeneril John Hynesil viskas asi lihtsalt üle ning Nashville`i väravasuule uisutas teine soomlane Juuse Saros.

Rinne seljataguse küttis kuumaks Saksamaa hokitäht Leon Draisaitl, kes viskas tervelt neli väravat!

Vaata tulemusega 8:3 lõppenud matši väravatesadu siit: