R, 25.09.2020

Motospordikaunitar unistab võidusõitjakarjäärist, takistuseks bikiinifotod

22-ameeriklanna Lindsay Brewer soovib kunagi kuulsas IndyCar võidusõidusarjas kaasa lüüa.

FOTO: facebook.com

22-aastasel ameeriklannal Lindsay Breweril on Instagramis üle 1,1 miljoni jälgija. Sinna postitab Brewer lisaks võidusõidupiltidele endast ka bikiini-ülesvõtteid.

12-aastaselt kardisõiduga karjääri alustanud Brewer on just tänu avaldatud bikiinifotodole hakanud meestelt saama ebemeeldivaid sõnumeid ja siivutuid pilte. Näiteks märtsi alguses sai ta fotosid meeste suguelunditest ning sellega kaasas oli ka vastavasisuline luuletus. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

June gloom in full effect this year

A post shared by Lindsay Brewer (@lindsaymariebrewer) on

«Mõnikord lähevad mehed hulluks kätte ja saadavad isegi videoid,» tõdes Brewer. 

22-aastane võidusõitja on muuhulgas poseerinud Californias Los Angelese lähistel Santa Monica Beachil ja Sa Diegos Pacific Beachil. San Diegos käis motospordikaunitar ka ülikoolis. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just uploaded a video of my first sports car race on YouTube! Link in bio🏁✨

A post shared by Lindsay Brewer (@lindsaymariebrewer) on

Brewer on aja  jooksul kardisõidust välja kasvanud ja sõidab suuremate masinatega. Ta on sõitnud ka juuniori IndyCari sarjas.

«Mu eesmärk on saadan IndyCari sõitjaks, tahan osa võtta Indy 500st ja ühel heal päeval selle ka ära võita,» lisas Brewer New York Postile antud lühiusutluses. Instagrami postitatud bikiinifotod on loonud neiule aga teatud kuvandi, millega mootorite maailmas ei ole kerge läbi lüüa.