INGER tõelise armastuse leidmisest: vahel võib esineda tunnetega mängimist
Kuula uut singlit «Playing Games»!

INGER

FOTO: Pressimaterjal

Eesti Laulu konkursilt tuntust kogunud ja kahel järjestikusel aastal finaali jõudnud INGER avaldas täna oma uusima singli «Playing Games» koos muusikavideoga. Laul on kirjutatud koostöös Karl-Ander Reismanniga, kellega koos on sündinud ka laulja eelnevad singlid.

«Mul on hea meel tuua kuulajateni midagi täiesti uut ja suvist,» rõõmustab INGER. ««Playing Games» räägib armastusest kui mängust, mida sümboliseerivad muusikavideos mängukaardid. Tõelise armastuse leidmine võib olla pikk retk ning vahel võib sinna teele sattuda takistusi ja tunnetega mängimist. Muusikavideos otsin mina seda armastust, kuid satun selle mängu ohvriks. Kõlaliselt on «Playing Games» kindlasti minu kõige kaasaegsem ja raadiolikum lugu ja ootan huviga, kuidas inimesed selle vastu võtavad», räägib INGER.

«INGERiga olen nüüdsest teinud koostööd juba ligi 2 aastat ja mulle tundub, et iga lauluga läheb tema lugude kõlapilt huvitavamaks ja mitmekesisemaks. Oleme liikunud algsest folgilikust stiilist rohkem raadiolikuma ja popima muusika poole,» lisas loo kaasautor ja produtsent Karl-Ander Reismann. «Tema näol on kindlasti on tegemist ühe huvitavama ja erilisema Eesti artistiga, kelle laadset unikaalset lauluhäält on ka maailma mastaabis raske leida.»