Uskumatu muutus: teismelisena söömishäirete all kannatanud brasiillannast sai fitnessi supertäht

Brasiilia fitnessistaar Elisa Pecini kannatas teisemelisena söömishäirete all.

FOTO: Instagram

Tuntud Brasiilia fitness-atleet Elisa Pecini võitis mullu Ms. Bikini tiitli ja tänavu ka Arnold Classicu Internationalil esikoha. Brasiillanna tee tippu pole olnud kergete killast.

Pecini põdes teismelisena nii anoreksiat, kui ka buliimiat. Halvematel aegadel oli ta nii kõhn, et pidi 40 päeva haiglas veetma. 

«Kaalusin 15-aastaselt kõigest 37 kilogrammi,» rääkis fitnessistaar.

«Paljud kindlasti ei olue kursis, aga langesin haiguse tõttu äärmustesse. Ma ei teadnud, et olin haige. Mul olid omad eesmärgid ning soovisin olla sale. Pärast haiglasviibimist ning ravikuuri mõistsin, et minu valitud tee on vale,» ütles Pecini Mr. Olympia Instagramikontol.

«Inimesed vaatasid mind, sest oli nii kõhn. Ise pidasin end paksuks.»

Pärast haiglast pääsemist otsustas Pecini eluviisi muuta. Ta avastas enda jaoks fitnessi ja hakkas hoolsalt harjutama, et ka võistlustest osa võtta. 

Brasiillanna astus esimest korda lavale 18-aastaselt.

«Pühendusin täielikult spordile ja sellest sai minu kirg. See päästis mind. Sain aru, et hea väljanägemise võib saavutada ka teisel viisil. Ma ei vahetaks oma minevikku millegi vastu, sest tänu sellele olen jõudnud sinna, kus ma olen praegu.»

Pecini alustas profikarjääri 19-aastasena ja on nelja aasta jooksul võistlenud 29 korda. Ta innustab kõiki, kel on toitumishäired, tegelema spordiga.

«Loodan, et kõik tüdrukud, kes kannatavad sarnaste häirete all, mõistavad, kui paljust nad tegelikult ilma jäävad. Loodan, et nad jätavad halvad harjumused enne, kui on liiga hilja.»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Você precisa amar tanto a luta quanto a recompensa. Muitas pessoas querem o pico mas odeiam escalar. Muitos querem sucesso, mas não querem lutar, esse é o problema. As pessoas querem crescer mas não querem passar pela dor do sofrimento. Toda evolução é difícil mas é importante, te fará sair da zona de conforto, te fará buscar o seu melhor e encarar seus medos. Seja o melhor que você pode ser. PS: ESSE TEXTO POSTEI PRA EU MESMA ME MOTIVAR CADA VEZ MAIZ E SEI QUE TAMBÉM IRÁ TE MOTIVAR———————————————————— You need to love both the fight and the reward. Many people want the peak but hate to climb. Many want success, but they don't want to fight, that's the problem. People want to grow but don't want to go through the pain of suffering. Every evolution is difficult but it is important, it will make you leave the comfort zone, it will make you seek your best and face your fears. Be the best you can be. . . Texto adotado #ThebackstageGirls

A post shared by ELISA PECINI (@isapecini) on

23-aastase Pecini tegemisi jälgib Instagramis ligi 400 000 inimest.