Brasiilia vutitäht kaotas lahutusega üle poole oma varandusest

Enne Hiinasse siirdumist esindas Brasiilia vutistaar Venemaa klubi Peterburi Zenidi värve.

FOTO: Valery Sharifulin/Valery Sharifulin/TASS/Scanpix

Brasiilia vutistaari Hulki ja tema nüüdseks eksabikaasa Angelo de Souza abielu on ametlikult lahutatud, teatas Brasiilia RecordTV. Samas jagati ka 12 abieluaasta jooksul kogunenud vara. 

Angelo de Souza sai endale 27 kinnistut, mille koguhinnaks arvatakse olevat umbes 59 miljonit Brasiilia reaali, ehk siis nii 10 miljonit eurot. Enamus kinnistutest asub Brasiilias, kuid de Souza sai enda valdusesse ka maja Portugalis ja USAs Orlandos.

Lisadena läksid kaasa Porsche, Mercedes ja buss. 

Vutimehele endale jäi kinnisvara väärtusega 8,6 miljonit eurot. Mees sai endale jätta ka Cadillaci,1986. aasta Shelby Cobra sportauto ja eralennuki.

Juulis 34-aastaseks saav Hulk esindab Hiina liiga klubi Shanghai SIPG-d, brasiillane on üks maailma enimteenivatest jalgpalluritest. Eelmisel aastal oli ründaja töötasuks Marca andmetel 17 miljonit eurot.

Eelmisel aastal tekitas Hulki lahkuminek suure skandaali, sest jalgpalluri uueks tüdruksõbraks sai abikaasa õetütar Camilo Angelo. Nad abiellusid märtsis. Hulkil on endise abikaasa Angelo de Souzaga kolm ühist last.