INTERVJUU ⟩ Getter Jaani tõestas end MyHitsis vettpidava «Sõprade» fännina

Getter Jaani ja Holger Koot MyHitsi saatejuhtidega

FOTO: MyHits

MyHitsi hommikusaates käisid täna külas laulja Getter Jaani ning tema muusikaline partner, klahvpillimängija Holger Koot. Juttu tuli aga hoopistükkis mitte muusikast, vaid hoopis telesarjast «Sõbrad», mille fännid mõlemad on.

Intervjuust saame teada, et Getter on kõiki osi näinud korduvalt ning armastab sarja ka sõbrannaga kokku saades taustal jooksutada, Holger aga ostis omal ajal kokku sarja DVDsid, kusjuures üks hooaeg maksis kokku 1000 krooni. Seriaali superfännidena pannakse nad saatejuhtide Jüri Pootsmanni ja Indrek Vaheoja poolt proovile ka triviatestis. Saame teada, mis numbrit kannab Monica korter, kus sarja tegelikult filmiti ja muud põnevat.

Kuula intervjuud:

Alates 1. juunist hakkab Kanal 2 argiõhtuti kell 21 näitama armastatud teleseriaali «Sõbrad» (Friends).

Sari hakkab Kanal 2s jooksma alates päris esimesest episoodist, mis jõudis esmakordselt eetrisse 1994. aasta 22. septembril USA telekanalil NBC. Kokku on seriaalil 10. hooaega ning 236 episoodi, millest viimane jooksis tele-eetris 2003-2004. 

Lustakas komöödia jälgib kuueliikmelise 20ndates eluaastates sõpruskonna elu ja sekeldusi kiire elutempoga New Yorgis ning tegi ülemaailmselt kuulsaks nende osatäitjad: sarjast said tuule tiibadesse näitlejad Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ja David Schwimmer. 

Hittsarja jõudmise puhul Kanal 2 eetrisse paneb Kanal 2 ühele Eesti sõpruskonnale välja laheda auhinna!

Saada foto või fotod sobrad@kanal2.ee oma vahvast ning sütitavast sõpruskonnast enne koroonat mõnusalt aega veetmas ning inspireeri teisi oma vahvate mälestustega.

Parimad fotod avaldame Kanal 2 ja Elu24 sotsiaalmeedias ning kodulehtedel.

Auhinnaks on kokkamine ja õhtusöök kuuele itaaliapärases restoranis Vapiano.

Fotode saatmisega kinnitad, et oled tutvunud ning nõustud kampaania tingimustega.