SAATANLIK DIIL ⟩ Elon Muski naine müüb krõbeda summa eest tükki oma hingest

Grimes

FOTO: AFP / Scanpix

Jutumärke ei ole kuskil, sest asi on täiesti tõsine. Ekstsentriline lauljatar müüb osa oma hingest rahakale ostjale, kinnituseks on ka ametlik dokument.

Miljardär Elon Musk ütleb ja teeb ülimalt veidraid asju, kuid kindlasti annab talle ekstsentrilisuses silmad ette lauljatarist naine Grimes. Kunstihingest naine saab hakkama uskumatute tegudega.

Grimes ehk Elise Boucher sai äsja emaks ja pani lapsele nimeks ebareaalselt kõlava X Æ A-Xii. Nüüd aga kavatseb ta maha saada veelgi hullumeelsema tembuga.

Grimes korraldab oma esimest online kunstinäitust. Seal saab olema ka üks erakordne «vaatamisväärsus». Nimelt saab endale osta kindla protsendi Grimesi hingest - seda kinnitab ostjale tõeline ametlik dokument.

Hind on aga käre - 10 miljonit dollarit. «Tegelikult ma ei tahtnud seda müüa, seega ütlesin, et paneme hinnaks 10 miljonit,» selgitas Grimes oma mõttekäiku. «Siis see ilmselt kaubaks ei lähe.»

Tasub aga vaadata vaid Grimesi elukaaslast, et veenduda veidi hullude miljardäride olemasolus, märgib Vogue teravmeelselt. Näituse nimeks on temaatiliselt sobiv «Selling Out».