Põhja-Korea kohtub Lõuna-Koreaga! 5MIINUSE superhitt sai ootamatu töötluse

FOTO: Zumapress (Scanpix) / Konstantin Sednev (Postimees)

Videokeskkonnast YouTube leiab sõna otseses mõttes kõike. Seal on olemas nii kassivideoid kui ka juustuarvustusi, paroodiaklippe ja tõsiseid vestlusi. Olemas on meeletu hulk muusikat ja muusikalisi veidrusi ning just sellesse viimasesse kategooriasse võib paigutada eile üles laetud teose, milles kohtuvad K-popi supergrupp BLACKPINK ja Eesti kuumim räpipunt 5MIINUST.

Netirahvale meeldib kokku panna ootamatuid muusikalisi kooslusi – näiteks on üheks sulatatud Celine Dion ja Linkin Park, Britney Spears ja Nõukogude Liidu hümn ning The Black Eyed Peas ja Mozart. Kasutaja nimega tedisnotblue on hakkama aga saanud uue meistriteosega, kus üheks pooleks eestlaste poolt palavalt armastatud 5MIINUST ja teiseks Lõuna-Korea tüdrukuteansambel BLACKPINK. 

Kuula, kuidas nende lood «Erootikapood» ja «How You Like That» omavahel põimuvad!5MIINUST andis koostöös plaadifirmaga Universal Music juuni alguses välja Ago Teppandi poolt produtseeritud suveloo «Peo lõpp», mis on hetkel üks suurimaid tabelihitte ja selle video trendib jätkuvalt YouTube'is.