PÜHA MÜRISTUS ⟩ Kanada supermodelli ulakas instapilt paneb korralikud naised punastama

Supermodell Winnie Harlow 2019. aastal.

FOTO: Scanpix/AFP

Kanadast pärit supermodell Winnie Harlow (25) jagab sotsiaalmeedias vägagi kelmikat kaadrit oma korvpallurist silmarõõmu Kyle Kuzmaga (24).

Nimelt postitas Harlow Instagrami foto, millel poseerib koos Los Angeles Lakersi korvpalluri Kyle Kuzmaga, mehe käed krabamas naise kõige intiimsemaid piirkondi.

Kui enne selle pildi avalikuks tulekut oli Winnie ja Kyle'i suhe vaid kuulujutt, siis tundub, et selle fotoga tegid nad küll oma suhte vägagi avalikuks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ♔Jamaican Canadian♔ (@winnieharlow) on

Harlow sai tuntuks tänu USA telesaatele «Ameerika supermodell». Ta kannatab vitiliigo ehk laikpigmendituse käes. See tähendab, et tema kehal on ebaregulaarse kujuga heledad või täiesti valged laigud. Säärane harukordne haigus esineb vaid 1–2 protsendil elanikkonnast.

Winnie on erinevates intervjuudes rääkinud, et lapsepõlves oli tal ebahariliku välimuse tõttu üsna raske. Teda kiustati tema välimuse tõttu ja seetõttu vahetas ta tihti ka koole ning kaalus väidetavalt isegi enesetappu. Lõpuks jättis ta ka keskkooli pooleli.

Pärast «Ameerika supermodelli» menusarja sai temast koheselt Desiguali reklaamnägu ning nüüd on ta maailmakuulus supermodell, kes vallutab moenädalaid- ja lavasid.