Merylin Nau pihib: mul pole kunagi olnud võimalust mehele pakkuda rahuldust

Merylin Nau 2019. aastal. Tallinn.

FOTO: Merili Kevvai

Tõsielustaar Merylin Nau käis hiljuti seksiekspert Epp Kärsini juures lingam-koolitusel ja seda eelkõige seepärast, et tal pole kunagi olnud võimalust mehele rahuldust pakkuda. 

«Isegi kui arvate, et teate palju, siis õpite nii palju juurde, mida enne isegi ei teadnud. Kõiki võetakse ülisoojalt vastu,» kiidab Nau ja soovitab ka oma jälgijatel kõnealusele koolitusele minna.

Merylin tunnistab et läks sinna koolitusele, kuna tal pole kunagi olnud võimalust mehele pakkuda rahuldust: «Istusin seal koolitusel ja mõtlesin ja lootsin, et keegi ei küsi minu kogemuste kohta, eriti kui ma 26, et ei tea, kuidas mind vaadatakse, kui pole mehel isegi lahti löönud. Aga keskkond oli nii armas ja naised olid meeletult avameelsed.»

Kaunitar hoiatab aga, et tema meessoost jälgijatel pole mõtet tema sõnumitesse nüüd libiseda. «See oskus mõeldud ainult minu lemmikmehe jaoks, keda saan 100% ka päriselt usaldada. Et end vabaks lasta, peab minu jaoks tekkima usaldus... ma ei ole mitte millegi vastu. Ma olen vägagi avameelne, aga puudu on olnud usaldusest,» lisab ta.