KUULA ⟩ Tanel Padar ja Lenna avaldasid koos erilise suvehiti

Tanel Padar ja Lenna.

FOTO: Promofoto

Varasemalt korduvalt koos lavalaudadel esinenud Tanel Padar ja Lenna Kuurmaa avaldasid täna ühise suvehiti. Lauljate loo teeb eriliseks tõsiasi, et tegu on Taneli ja Lenna esimese ametliku duetiga. 

Tanel Padar ja Lenna Kuurmaa jagasid esimest korda lavalaudu 2005. aastal. Vahepeal on koos lauldud erinevates telesaadetes kui ka kontserttuuridel, kuid ühist laulu Tanelil ja Lennal ei olnudki.

Seda aga kuni tänaseni, sest just äsja ilmus lauljate esimene ametlik duett «Uues valguses». 

«See lugu oli mu peas juba mõnda aega keerelnud ja algselt üldse mitte duetina. Mängisin ja ümisesin seda ideed pigem niisama, aga mingil hetkel ei saanud seda meloodiat enam peast,» rääkis Tanel ja jätkas: «kuna vahepealne olukord oli suhteliselt hallides toonides, siis ei olnud üldse kindel, millal ja kuidas stuudiosse jõuab. Kui tuli uudis, et meie pikalt planeeritud tuur Lennaga siiski toimub, tuligi idee vana unistus teoks teha ja ideest sai suurepärane duett.» Loo kirjutamisel oli abiks ka Jaan Pehk.

«Oleme Taneliga head sõbrad ning mõlemad juba piisavalt küpsed artistid. Tanel on lihtsalt nii sümpaatne lavapartner ja soe inimene, et poleks võimalik koos muusikaga tegemist mitte nautida. Nüüd läheme vastu prooviperioodile ja siis juba tuuritama!» lisas Lenna rõõmsalt.

Kuula Taneli ja Lenna suvehitti SIIN: