PILDID ⟩ Lapseootel Eda-Ines Etti säras laval koos ekskallimaga

Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2018, Eda-Ines Etti

FOTO: Konstantin Sednev

Muusik Joonas Mattias Sarapuu jagas sotsiaalmeedias vägevat kontsertelamust, kus lapseootel Eda-Ines Etti esitas koos ekskallima, Tanel Padariga, armastatud eurolugu. 

Muusik Joonas Mattias Sarapuu jagas enda Instagrami-lugudes kontsertelamust, kus rahvas elas mõnuga kaasa eurovisiooniloole «Once in a lifetime». Esitajaks ei keegi muu kui Eda-Ines Etti (39), kes tuli selle looga 2000. aastal Eurovisioonil neljandaks.

Lapseootel Eda-Ines Etti laval koos Tanel Padariga.

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Esitlusel on Inesele abiks tema kunagine kallim, muusik Tanel Padar, kes oli ka kakskümmend aastat tagasi lauljatarile taustalauljaks. 

Tore taaskohtumine ja nostalgia rohke laul pakkus publikule ohtralt rõõmu ning Sarapuu videopostituses oli ka näha, kuidas rahvas loole täiega kaasa elab.

Publik elas Inesele ja Tanelile täiega kaasa.

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Elu24 vahendas juuni lõpus, et Ines on esimest korda lapseootel, kuid lauljatar peab seda äärmiselt isiklikuks teemaks ning on pärast uue singli «Kõik mis tahta võin» avaldamist juuni lõpust saati vaikinud ka sotsiaalmeedias.

Laulja Eda-Ines Etti esitas laval oma 2000. aasta eurolugu "Once in a lifetime".

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Sarapuu sotsiaalmeediapostitusest on aga ilmselge, et lapseootel Ines lausa särab!

Inese lapse isaks on ärimees Mart Vips, kellega on lauljatar koos olnud alates 2015. aasta suvest. Nad kihlusid kaks aastat hiljem ning teatasid lapseootusest 2020. aasta suvel.

Eda-Ines Etti koos lapse isa Mart Vipiga EFTA gala punasel vaibal 2017. aastal.

FOTO: Toni Läänsalu