Elu24
Copy
Rõõm! Prantsusmaa vutimees Irvin Cardona on just skoorinud.
Rõõm! Prantsusmaa vutimees Irvin Cardona on just skoorinud. Foto: Christophe SAIDI via www.imago-images.de/imago images/PanoramiC/Scanpix

Prantsusmaa kõrgeimas jalgpalliliigas Ligue 1 sai põhapäevases Bresti ja Dijoni vahelises kohtumises näha uskumatut tabamust.

Bresti mängija andis mängu 90.+4 minutil söödu värava ette. Seal palli oodanud Bresti ründaja Irvin Cardona põrkas õhku ja lajatas õhust palli värava ülanurka. 23-aastase vutimehe löök oli ideaalne, sest Dijoni väravavaht, kes kattis küll värava vasakut nurka, ei suutnud kudagi tabamust ära hoida.

Cardona tähistas väravat valjuhäälselt, ka meeskonnakaaslased juubeldasid õnnestunud «ninjasoorituse» üle.

Cardona puolestaan tuuletti osumaansa huutamalla innokkaasti. Joukkuekaverit onnittelivat ninjasuorituksessaan onnistunutta Cardonaa naureskellen.

Brest väljus matšist 2:0 võitjana, esimese tabamuse eest hoolitses Romain Perraud kohtumise 42. minutil.