T, 27.10.2020

13-aastase sugulase vägistanud amišid pääsesid karistusest tänu usule

Aaron C.M. Schwarts vägistas koos oma kolme vennaga alaealise sugulase.

FOTO: Kuvatõmmis Facebookist

USAs Missouri osariigis säästis prokurör kaks amiši kogukonda kuulunud venda, kes vägistasid oma alaealise sugulase, vanglast, sest arvati, et muidu oleks mehed kaasvangide poolt «elusalt nahka pistetud». 

Missourist Seymouris tegutsevasse rangelt traditsioone hoidvasse ja tehnoloogiast hoiduvasse kristlikusse amišite kogukonda kuuluvad 22-aastane Aaron C.M. Schwartz ja 18-aastane Petie C.M.Schwartz mõisteti hiljuti süüdi oma 13-aastase sugulase seksuaalses ahistamises, vahendas Mirror. 

Ometi pääsesid mehed vangi minekust, kuna arvati, et kaasvangid võivad neile viga teha. 

Kokkuleppe raames mõisteti vendadele hoopis kümne aasta pikkune tingimisi vangistus 

Aaron ja Petie piinasid koos oma kahe noorema vennaga, kes vanuse tõttu süüdistust ei saanud, piinasid oma naissoost sugulast korduvalt seksuaalselt.

Ohver jäi pärast rünnakuid rasedaks ja oli ebaselge, kumb vendadest on lapse isa.

Väärkohtlemine tuli ilmsiks siis, kui neiu rasedusega seoses arsti poole pöördus.

Arst teatas sellest politseile ja neiu rääkis ütlusi andes, et teda kuritarvitasid kõik neli venda.

Süüdistused esitati vendadele tänavu juunis ja väidetavalt sünnitas neiu hiljuti. 

Lisaks tingimisi karistusele kanti mõlemad vennad ka Missouri seksuaalkurjategijate registrisse ja kui nad ei täida järgneva 12 kuu jooksul osariigi seksuaalkurjategijate raviprogrammi suunatakse neile mõistetud tingimisi karistus täitmisele.

Vennad peavad tegema ka sada tundi üldkasulikku tööd ja maksma korrakaitsefondile 250 dollarit ning kirjutama kumbki vabanduskirja kohalikule amishi kogukonnale, kuhu nad kuuluvad.

Websteri maakonna prokurör Ben Berkstresser tunnistas, et vendadele mõistetud karistus põhjustab siiski oma leebuse tõttu kohalikus kogukonnas pahameelt. 

Webster County/Seymour, Mo: Two men pleaded guilty to CHILD MOLESTATION of 12 year old after impregnating her, ordered...

Posted by Everyone gets a Trophy on Reede, 18. September 2020