VIDEO Milline sooritus! Kanada kollkipper tegi NHLis fantastilise tõrje

Elu24
Copy
Jäähokiklubi Vegas Golden Knights puurivaht Marc-Andre Fleury  (nr 29) tegi Anaheimi rootsalsest mängumehe Isac Lindströmi vastu tõelise imetõrje.
Jäähokiklubi Vegas Golden Knights puurivaht Marc-Andre Fleury (nr 29) tegi Anaheimi rootsalsest mängumehe Isac Lindströmi vastu tõelise imetõrje. Foto: Ethan Miller/AFP/Scanpix

Läinud ööl pidasid maailma parimas jäähokiliigas NHL uskumatult väravavaese kohtumise Vegas Golden Knights ja Anaheimi Ducks.  Matši seis oli pikalt 0:0 ning peategelasteks tõusidki meeskondade kollkiprid.

Vegase väravas seisnud 36-aastane Marc-Andre Fleury esituses võis näha täiesti imelisi tõrjeid. Juba kohtumise esimesel kolmandikul said Ducksi mängijad pärast kiirrünnakut kahekesi Fleuryga silmitsi seista ja rootslasel Isac Lindströmil oli petteliigutuse järel võimalus litter sisuliselt tühja väravase visata. Fleuryl õnnestus aga ennast imekombel mänguvahendile ette susata ning värav puutumatuna hoida.

Ducks võitis siiski kohtumise Maxime Comtolsi kolmanda perioodi väravast 1:0. Vegasi puurivaht tegi 27 tõrjet ning tema Ducksi kolleeg John Gibson sai kirja 21 tõrjet ja nullimängu.