Madridi tenniseturniiril Anett Kontaveidi alistanud kreeklanna langes kohe järgmises ringis

Elu24
Copy
Maria Sakkarile jäi võit Anett Kontaveidi üle MAdridi WTA 1000 turniiril viimaseks.
Maria Sakkarile jäi võit Anett Kontaveidi üle MAdridi WTA 1000 turniiril viimaseks. Foto: Oscar J. Barroso/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Tšehhitar Karolina Muchova, kes oli Madridi WTA 1000 tenniseturniiril välja lülitanud teisena asetatud jaapanlanna Naomi Osaka, sai pärast teisipäeva keskööd lõppenud mängus jagu ka Eesti esireketi Anett Kontaveidi hõlpsalt alistanud Maria Sakkarist.

Kohtumine venis kolmesetiliseks. Otsustavas setis tehti palju servimurdeid. Kui Sakkari juhtis 5:3, oli tema võitnud kolm ja Muchova kaks tõrjegeimi. Kuid matš lõppes Muchova nelja geimivõiduga järjest, nende hulgas mõistagi veel kaks murdegeimi ja lõppetulemuseks kujunes 6:0, 6:7, 7:5.

Karolina Muchova kohtub Madridi tenniseturniiri kaheksa parema seas venelanna Anastassia Pavljutšenkovaga. Foto: Oscar J. Barroso/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Veerandfinaalis kohtub tšehhitar venelanna Anastassia Pavljutšenkovaga.

Ülejäänud veerandfinaalides kohtuvad Ashleigh Barty (Austraalia, 1.) – Petra Kvitova (Tšehhi, 9.), Paula Badosa (Hispaania) – Belinda Bencic (Šveits, 8.) ja Arina Sabalenka (Valgevene, 5.) – Elise Mertens (Belgia, 13.).