VIDEO ⟩ Poksitalgud NHLis: hokiprofid alustasid kaklust kohe pärast litri mängu panekut

Elu24
Copy
New Yorgi Rangersi ja Washingtoni Capitalsi vahelises jäähoki kohtumises korraldati poksitalgud. Foto: BRUCE BENNETT/AFP/Scanpix

Kolm päeva tagasi jagas maailma tugevaima jäähokiliiga NHL sarikakleja, Washington Capitalsi kaitsemängija Tom Wilson jõhkrad rusikahoope New York Rangersi mängijatele. Need said jätku läinud ööl, kui Capitals kohtus taas Rangersiga.

Teineteise vastu vimma kandvate meeskondade liikmed tekitasid plahvatusohtliku olukorra peaaegu kohe pärast litri mängu panemist. Tekkisid kolm rusikavõitluspaari: Nick Dowd – Kevin Rooney, Garnet Hathaway – Phillip Di Giuseppe ja Carl Hagelin – Colin Blackwell.

Kohtumise esimese nelja minuti jooksul nähti Madison Square Gardenil kuut taplust.

Poksitalgute peategelane Wilson saabus väljakule kolmandas vahetuses ning Rangers saatis talle vastu Brendan Smithi. Wilson jõudis jääl olla kõigest viis sekundit, kui Smith talle paljaste rusikatega kallale tormas. Raskekaallasest Wilsonile ta siiski suurt häda teha ei suutnud.

Samal ajal läks Capitalsi mängija Daniel Carr Rangersi soomlasest tähe Kaapo Kakko kallale. Poksitantsupaari neist ei saanud, sest soomlane polnud asjast huvitatud ning andis Carrile korvi ja kohtunikud tulid riiukukkesid lahutama.

Mänguaega jõudis kuluda veel kõigest minuti jagu, kui juba jälle olid kindad jääle visatud. Seekord üritasid teineteist klobida Michael Raffl ja Anthony Bitetto.

Kuueski taplus puhkes peagi, kui Lars Eller ja Ruan Strome otsustasid vastase lõuga rusikanukkidega mõõta.

Pärast kuuendat kaklust istus karistuspingil juba nii palju mehi, et rohkem poleks tõenäoliselt ära mahtunud.

Juba avakolmandikul jagati üle 100 karistusminuti.

Capitals võitis kohtumise suuresti tänu kübaratrikki teinud T J Oshie suurepärasele mängule 4:2. Rangersit ootab ees veel kaks kohtumist, New Yorgi klubi play off'idesse ei jõua.