SUVINE PILT ⟩ Päikese all peesitav Grete Paia näitas jälgijatele kuldpruuni säärejooksu

02.06.2021, Tallinn. Grete Paia muusikavideo „Manna“ esilinastuse pidu restoranis Manna La Roosa. Foto: Konstantin Sednev / Postimees Grupp

FOTO: Konstantin Sednev / Postimees Grupp

Lauljatar Grete Paia (25) naudib suvist ilma täiel rinnal ning äsja jagas alati särav muusik jäädvustust sellest, kuidas ta rõdul päikest võttis. Kui mõnus!

«Võsu on Ibiza ja Pärnu on Miami… või kuidas see nüüd oligi,» kirjutab Grete Paia postituses, tsiteerides 5miinuse ning Nublu loo «(Ei ole) aluspükse» sõnu. Meeldejäävast loost sai 2019. aastal üks menukamaid suvehitte, mida mängiti vähemalt korra pea igal meelelahutusüritusel. 

Justkui Tartu suudlevate tudengitena poseeriv Grete näeb välja pehmelt öeldes kaunis. Kuigi juuni alles algas, on kaunitaril juba praegu ette näidata kaunis jume ja vapustav vorm.

2. juunil esitles lauljatar oma uut lugu «Manna». Värske singli esitlusel käis kohal meelelahutusmaailma koorekiht ja Grete lähedased. Pilte koosviibimisest näed siit: GALERII 〉 Mõnus manna: Grete Paia esitles staarirohkel peoõhtul värsket musavideot.

Vaata fotot allpool!