VIDEO ⟩ Paradoks: rohkem võidetud punkte, kuid matšikaotus - Kontaveit piirdus Wimbledonis vaid ühe kohtumisega

Elu24
Copy
Eesti tennisist Anett Kontaveit pidi kolmapäeval pisut ootamatult tunnistama tšehhitari Marketa Vondroušova paremust. Foto: GLYN KIRK/Scanpix

Wimbledoni tennise suure slämmi turniiri üksikmäng sai Eesti naiste jaoks avaringiga otsa, sest Anett Kontaveit kaotas tšehhitarile Marketa Vondroušovale 6:2, 4:6, 2:6.

Esimeses setis polnud kuskilt otsast aru saada, et Eesti esinumber võiks selle mängu kaotada. Serv tuli hästi välja, ründelöökidel oli Kontaveit peaaegu eksimatu. Ka tõrjed hakkasid seti lõpus paremini õnnestuma ja seisult 2:2 võitis Eesti piiga neli geimi järjest, kirjutas Tennisnet.

Teise seti esimese geimi mängis Anett ebaõnnestunult ja loovutas esimest korda pallingu. Eestlannal õnnestus geim tagasi murda, kuid seisul 3:3, 15:15 mängiti Kontaveidi pallingul pikk punkt, kus Vondroušova näitas väga head kaitset ning teenis otsustava punkti.