VIDEO Ja parima näitleja Oscari saab... Raheem Sterling: veebis levivad vutitähest «sukeldumiskuninga» kohta sajad meemid

Elu24
Copy
Inglismaa vutistaarist Raheem Sterlingust levivad sotsiaalmeedias sajad meemid.
Inglismaa vutistaarist Raheem Sterlingust levivad sotsiaalmeedias sajad meemid. Foto: Kuvatõmmis/Youtube/Elu24Kollaaž/Scanpix

Kolmapäevases jalgpalli Euroopa meistrivõistluste poolfinaalkohtumises Londonis Wembley staadionil alistas Inglismaa Taani koondise 2:1 lisaaja 14. minutil pärast väga vaieldavalt määratud penaltit.

Lisaajast oli mängitud 14 minutit, kui Inglise vutitäht, teesklemise poolest tuntud Raheem Sterling seisul 1:1 Taani karistusalas pikali kukkus. Või siis ennast pikali viskas. Hollandlasest kohtunik Danny Makkelie määras inglaste kasuks penalti, VARi brigaad Nyonis vaatas olukorra üle ja nõustus õigusemõistjaga.

Tuhandetele vutifännidele üle kogu maailma aga tundus, et Sterling «sukeldus» ning Inglismaale antud penalti oli ülekohtune.