Pamela Anderson astus loomakatsete vastu välja

Pamela Anderson

FOTO: SCANPIX

Sekspomm Pamela Anderson astus vastu oma endistele tööandjatele maiustustekorporatsioonist Mars pärast seda, kui sai teada, et firma toetab ebainimlikke ja surmavaid loomkatseid, mis on vastuolus ka firma enda poolt kirja pandud poliitikaga.

Kuulus loomasõber, kes reklaamis eelmisel aastal Austraalias korporatsiooni poolt toodetavaid M&Ms komme, on nüüd ühendanud jõud organisatsiooni People For The Ethical Treatment of Animals (PETA) aktivistidega ning nõuab ühiskirjas firma presidendilt, Paul S. Michaelsilt, julmade ja mõttetute loomkatsete lõpetamist, vahendab WENN.

PETA andmetel on Mars tellinud hiirte, rottide, merisigade kui jäneste peal toime pandud julmi loomkatseid hoolimata sellest, et USA ametnikud ei ole seda nõudnud.

Väidetavalt on hetkel Californias, San Fransiscos, käimas järjekordne Marsi poolt rahastatud eksperiment, mille käigus söödetakse rottidele vägisi sisse šokolaadi koostisaineid nii, et surutakse plasttoru loomade kurgust sisse. Seejärel lõigatakse lahti loomade jalad ning suletakse jalaarterid. Kui eksperiment lõppeb, tapetakse loomad terariistadega.