E, 26.10.2020

Eesti staarid panid pead kokku ja andsid välja mõnusa suveloo

Birgit Õigemeel

FOTO: ERR

Lauljatar Birgit Õigemeel on juba peaaegu kogu aasta teinud koostööd ansambliga Swingers, kuhu kuuluvad lisaks Birgitile ka mitmed teised tuntud Eesti muusikud, kelle hulgas on ka Pearu Paulus, Tanja Mihhailova, Mikk Saar, Mihkel Mattisen.

Birgit rääkis Buduaarile, et idee tekkiski heade muusikutest sõprade koosviibimisel. «Ansambli liikmed on minu väga head sõbrad ja idee teha Eesti parimatest suvelugudest meie oma nägemus tuligi ühel ühisel koosviibimisel. Ansamblis osalevad teised lauljad on samuti kõik Swingersiga koostööd teinud ja teeme seda siiani, sellepärast saigi kokku selline tore kamp.»

Küsimuse peale, palju Birgit sel suvel üldse puhata plaanib, vastab kaunitar järgnevalt: «Viimased päevad ongi läinud uue loo salvestamiseks ja mul on tõesti hea meel, et täpselt ilusate ilmade saabumiseks suveloo ilusti valmis saime. Kuna minu töö on nii mitmekülgne, siis saan puhata ka tööd tehes, näiteks hetkel veedan juba aega Setumaal Värskas, osaledes Vanemuise teatri suvelavastuses «Peko». Augustis on mul aga plaanis veeta rohkem aega oma pere ja sõpradega, plaan on käia kindlasti ära Saaremaal vanaema juures ja näha ka muid Eestimaa kauneid kohti,» oskab Birgit kiiret elutempot piisavalt hästi organiseerida nii, et aega oleks nii töö kui ka lähedaste jaoks.